Holitscher-kastély ünnepélyes átadása

Kastély a Bakony szívében!

Kedves Csetényiek, Csetényt kedvelők, és mindenki aki egy kicsit is kötődik Csetényhez!

Szeptember 18-a nagybetűs nap lesz településünk életében. A sok év és a hátrahagyott, fáradtságos munka lassan a végére ér és beérik a gyümölcs. Végéhez közeledik egy olyan időszak, mely mindent, és mindenkit próbára téve haladt az alagút vége fele. Eddig csak pislákolt a fény az út végén, de mostanra úgy tűnik már egyre világosabb és világosabb lesz.

Kedves Csetényiek!

Örömmel tudatjuk Önökkel hogy hamarosan a Holitscher Kastély körüli munkálatok befejeződnek, és a Jó Istennek hála az épület teljes pompájában nyithatja meg ajtóit mindenki számára. Nem volt egyszerű. De nem nézünk hátra, mindig csak előre, emelt fővel. Ezért nagyon sok szeretettel várunk mindenkit szeptember 18-án, 11 órakor az ünnepélyes átadóra, és az azt követő délutáni programokra.

Jöjjetek/jöjjenek, és ünnepeljük meg együtt településünk megújult Holitscher Kastélyát!

Megosztás, továbbküldés, nyomtatás

Share on facebook
Facebook
Share on email
E-mail
Share on print
Nyomtatás
Skip to content